درباره ناظر

صنایع تولیدی فراگستر با همکاری و در اختیار داشتن دانش فنی تولیدکنندگان برتر دنیا، دست به تولید پیشرفته ترین و حساس ترین تجهیزات حفاظت الکترونیک با نام تجاری ناظر زده است

سبد خرید

درباره ما - دوربین مدار بسته ایرانی ناظر

درباره ما

توسعه سازمانی(80%)
طراحی(80%)
مشتری مداری(90%)
خدمات پس از فروش(95%)

پیام نوروزی سال ۱۳۹۱مقام معظم محترم رهبری:

اگر ما توانستيم توليد داخلى را رونق ببخشيم، مسئله ‏ى تورم حل خواهد شد؛ مسئله‏ ى اشتغال حل خواهد شد؛ اقتصاد داخلى به معناى حقيقى كلمه استحكام پيدا خواهد كرد.

***

همه بدانند اگر کارخانه و تولید داخلی راه نیفتد، اشتغال ایجاد نمی‌شود و نتیجه بیکاری، آسیبهای اجتماعی همچون اعتیاد، فساد، مشکلات خانوادگی، نارضایتی از نظام و دولت است.

 

شرکت فراگستر الکترونیک با بهره گیری از تجربه بیست ساله در بازار حفاظت الکترونیک، در کلیه سطوح اعم از تجاری و بازرگانی، فنی و مهندسی، مشاوره و طراحی، با توکل به پروردگار، اقدام به طراحی، مونتاژ و ساخت تجهیزات حفاظت الکترونیک نموده است.

در فاز اول، از سال ۹۳، تولید دوربین میان نسلی (AHD) برای کاربردهای تجاری آغاز شد، که با افتخار امروز کارخانه فراگستر روزانه بیش از ۱۰۰۰ دستگاه دوربین مدار بسته را با کمک شبکه نمایندگان قدرتمند خود به بازار عرضه می کند.

 

از سال ۱۳۹۴ تولید تجهیزات با فن آوری روز و تحت شبکه (IP) در دستور کار قرار گرفت. تجهیز یک خط تولید پیشرفته، در کنار یک آزمایشگاه مدرن، موجبات تولید پیشرفته تر و با کیفیت تر را برای پاسخ گویی به نیاز پروژه های ملی و بزرگ برای مان فراهم نمود.

این برند به عنوان یک محصول ایرانی قابلیت رقابت با بهترین محصولات روز دنیا را دارد.

خبرنامه

با عضویت در خبرنامه ناظر از جدیدترین اخبار آگاه شوید.