درباره ناظر

صنایع تولیدی فراگستر با همکاری و در اختیار داشتن دانش فنی تولیدکنندگان برتر دنیا، دست به تولید پیشرفته ترین و حساس ترین تجهیزات حفاظت الکترونیک با نام تجاری ناظر زده است

سبد خرید

ANPR/LPR Cameras - دوربین مدار بسته ایرانی ناظر

ANPR/LPR Cameras

LPR :

دوربین مداربسته پلاک خوان (License Plate Recognition Camera) که اصطلاحا دوبین LPR نامیده می شود. تکنولوژی جدیدی است که با استفاده از شناسایی کارکترهای اپتیکی موجود در تصاویر، پلاک های وسایل نقلیه را می خواند. این سیستم می تواند از دوربین های مداربسته ساختمان ها، دوربین های اجرایی جاده ها و یا دوربین های مخصوص این امر استفاده نماید.
سیستم های دوربین مداربسته پلاک خوان یا LPR در سرار جهان توسط سازمان پلیس برای اهداف قانونی متفاوتی استفاده می شود. که در ذیل به تعدای از آن ها اشاره می کنیم:
تشخیص ثبت بودن و مشمولیت مجوز خودرو
جمع آوری عوارض الکترونیکی برای جاده های مشمول عوارض
فهرست بندی حرکات ترافیک
و غیره
دوربین مداربسته پلاک خوان اتوماتیک قابلیت ثبت نوشتار پلاک ها و همچنین عکس راننده را در اختیار کاربر قرار می دهد. این دوربین ها اغلب از نور مادون قرمز (Infrared) استفاده می کنند تا بتوانند بصورت شبانه روزی کار کنند.

ANPR :

دوربین مداربسته ANPR یا (Automatic Number Plate Recognition) سیستم مدیریت پارکینگ هستند که قابلیت نظارت بر تردد خودروها را از طریق تشخیص پلاک امکان پذیر می­کنند. این امر شامل نظارت تصویری جهت تطبیق خودروهای ورودی و خروجی از طریق سیستم کنترل و ثبت اطلاعات درب ورود و خروج نیز می­باشد.

سیستم ANPR قادر به اجرای اموری از قبیل تشخیص پلاک خودرو (زمان ورود خودرو، پلاک خودرو، مدل خودرو)، مدیریت خودرو، مقایسه خودکار به منظور تعیین جایگاه خودرو، فیلتر نور پس زمینه، فعال سازی هشدار، جستجوی هوشمند، بک آپ گیری هوشمند و ثبت زمان ورود و خروج خودرو می­باشد.از جمله مزایایی که این دوربین ها دارند ، کاربرد بسیار بالای آن­ها در نظارت تردد و ترافیک جاده­ای، پارکینگ ساختمان­های عظیم تجاری – تفریحی، پارکینگها طبقاتی، سیستم حفاظتی- امنیتی ارگان­ها، مراکز خرید، فرودگاه­ها و غیره می­باشد.

خبرنامه

با عضویت در خبرنامه ناظر از جدیدترین اخبار آگاه شوید.