درباره ناظر

صنایع تولیدی فراگستر با همکاری و در اختیار داشتن دانش فنی تولیدکنندگان برتر دنیا، دست به تولید پیشرفته ترین و حساس ترین تجهیزات حفاظت الکترونیک با نام تجاری ناظر زده است

سبد خرید

People CountingPeople Counting - دوربین مدار بسته ایرانی ناظر

People Counting

People Counting

People Counting – این قابلیت شمارش افراد از ناحیه ای که شما تعیین کرده اید را مشخص می نماید و در نهایت می توانید نمودار آن را استخراج نمایید.

نسل جدید دوربین های مدار بسته با کمک نرم افزارهای آنالیز تصاویر قابلیت شمارش تعداد افراد وارد و خارج شده به مجموعه را به ما می دهند و این یک ویژگی مهم برای آمارگیری و …به حساب می آید.

برخی از مزایای شمارش افراد در دوربین های مداربسته   :

شمارش تعداد مشتریان یا مسافرین و یا بازدید کنندگان

ارزیابی بهبود فعالیتهایی نظیر بازاریابی یا تبلیغات

بهینه سازی برنامه های نیروی انسانی و عملیات روزانه

تجزیه و تحلیل آمار و به اشتراک گذاری آنها

بهبود خدمات و برنامه ریزی درست در ساعات پیک تردد و ازدحام

زمان واقعی و داده های تاریخی در هر زمان

یک راه حل آسان برای اضافه کردن Ip افراد متصل به شبکه شما در شمارش افراد وجود دارد و آن استفاده از نرم افزار تجزیه و تحلیل و آنالیز داده با کیفیت بالا و قابل اطمینان است. این دوربین ها بالاتر از سطح انتظار شما به شما اطلاعات خواهند داد و شما را کمک خواهند کرد.هم چنین شما می توانید این اطلاعات را از طریق IP شبکه خود در اختیار افراد و مشتریان مجاز قرار دهید که از آن استفاده کنند.

مزایای کسب کار عملیاتی مردم در مرکز خرید ،سازمان ها ،مراکز تجاری و مارکتینک ها امروز از مزایای شمارش هوشمند افراد در کسب کار خود بهره می برند.

برخی از این مزایا عبارتند از :

خرده فروشان برای محاسبه سودعملیاتی خود در مقایسه با رقیبان

سرویس های اجاره ای ارسالی به محدوده مد نظر و انتخاب نوع سرویس و خدمات فرودگاه ها برای برنامه ریزی دقیق نیروی انسانی و مدیریت آنها

سرویس دادن به موقع به مسافران موزه ها و شرکت ها از این طریق آماربازدیدروزانه و ماهانه را محاسبه و اعلام می نمایند.

نحوه کارکرد این تکنولوژی :

به عنوان مثال در یک تصویر از دوربین مدار بسته که روی درب ورودی یک فروشگاه را پوشش می دهد توسط دستگاه ضبط مربوطه یک خط فرضی را مشخص می کنید به طوری که اگر دستگاه تشخیص دهد که جسمی حرکت کرده و از آن خط عبور می کند، آن را به عنوان یک رفت یا آمد تلقی خواهد کرد همچنین می توانید برای دستگاه مشخص کنید که کدام سمت ورود و کدام سمت خروج محسوب شودبه این ترتیب دستگاه به شکل هوشمند آمار افرادی که وارد و خارج شده اند (از خط فرضی گذشته اند) را به صورت تعداد عددی نمایش می دهد.

از این تکنولوژی می توان در فروشگاه ها و اماکن شلوغ و پر تردد جهت گرفتن آمار ترافیک مردمی استفاده کرد. این تکنولوژی هم اکنون در اکثر برندهای معتبر موجود در بازار ایران وجود دارد.

خبرنامه

با عضویت در خبرنامه ناظر از جدیدترین اخبار آگاه شوید.